تبلیغات
وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ... - سالگرد تولد مهدی مولانیا ، یوسف فدایی نژاد و محمد غفاری مبارک
سالگرد تولد مهدی مولانیا ، یوسف فدایی نژاد و محمد غفاری مبارک

بسمه تعالی

داشتم فکر میکردم بعضی فصل ها ، بعضی از وقت ها ، بعضی از لحظه ها ، که عزیزند به تمام معنا ؛ مهم بودنشون رو اتفاقی رقم میزنه که در اون فصل و لحظه و وقت رخ داده . این اتفاق میتونه اولین آشنایی با همسفر زندگیتون باشه ، میتونه اولین لحظه تولد کودکتون باشه ،  میتونه روز ازدواج و یا هزاران روز دیگه باشه .

داشتم فکر میکردم این ما نیستم که لحظه ها در اوقاتی خاص واسه ما عزیز میشن . گاهی یک فصل و یک روز و یک لحظه هم به برخی ثانیه های خودش مباهات میکنه ، به این که تو اون روز  و لحظه اتفاقی افتاده که در این عصر ماشینی و معرفت های ماشینی ، و انسان های مسخ شده ، و به قول استاد مسخ شده در شکم و زیر شکم ، آسمانی فکر میکنند. این که در ان فصل و لحظه ی خاص آدمهایی پا روی کره خاکی گذاشتند که خوی فرشته گونشان هم تنظیم سرد و گرمی فصل ها را به هم ریخته و در اوج سرمای زمستان یک فصل سرد؛به دلگرم کردن زمین به بودن چنین انسانهایی به خودش بالید .داشتم به فصل زمستان و ماه دی فکر میکردم ، به سرمایی که دلش گرم شد به وجود این همه عشق و خدایی بودن آدمهایی که با آمدنشان ، با بودنشان و حتی با رفتنشان کهکشانی را به سخره گرفتند از این همه بی خدایی و از این همه زرق و برق دنیایی . داشتم به مهدی مهربان و یوسف همیشه خندان و محمد قهرمان و تولدشان فکر میکردم . به این که آدمهای مختلفی پا به این دنیا میگذارند ، اما آدمهایی کمی آدم بودن را خوب درک می کنند  و به مقصود میرسند .

داشتم حسادت میکردم به فصل زمستان ، به افتخاری که داشت ، چرا که آدمهایی در دل سردش متولد شدند که گرمای عشق و امید و خداگونه بودنشان زبان زد تمام عالم شد . تولدی که با تولد آسمانی آنها کامل شد . هر چند شما تولدتان را نزد خدای خویش جشن میگیرید اما من و ما ی زمینی دلخوشیم به همین تبریک از جنس زمینی بودنمان .

تولدتان مبارک ، دعا کنید تولد ما هم با نغمه های اسمانی  سروده شود .

آمین

******************************

الهم الرزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک

شادی روح این شهیدان والا مقام صلوات

******************************

تنظیم کننده : عبدالزهرا سلام الله علیها

ادامه مــطلب
+نوشته شـــده در دوشنبه 29 دی 1393ساعــت02:01 ق.ظ تــوسط آرزوی شهادت | نظرات ()
طبقه بندی: دلنوشته...، شهدای صابرین، مدافعان وطن،